gro.tutinbirtop%40laiciffo

Створюємо молодіжні простори спільно з ЮНІСЕФ

Статистика молодіжних просторів

🏡
4
Відкрито молодіжних просторів
📦
500
Кількість проведених заходів
👥
4632
Всього бенефіціарів залучено

Наша громадська організація спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Урядом Японії створила 4 молодіжні центри на півдні України! За час реалізації проєкту ми плануємо охопити 7500 осіб.
У співпраці з партнерами та місцевою владою ми відкрили центри на Миколаївщині у м. Баштанка («Креативна хата»), м. Вознесенськ («Точка молоді») та у м. Миколаїв («Хвиля»), а на Одещині — у м. Чорноморськ («VibeHub»).
У кооперації з місцевою владою та Дитячим фондон ООН (ЮНІСЕФ) та за фінансової підтримки уряду Японії ми відремонтували приміщення для центрів, облаштували їх меблями та технікою. Зараз ми повністю взяли на себе організацію робочих процесів у центрах та підтримку їх функціонування.

Головна мета наших центрів — це створення сприятливого та безпечного середовища для молоді, де вона може реалізувати свої ідеї. Ми впевнені, що це допоможе підвищити мобільність молоді, її залученість до прийняття рішень у громадах та участь у відбудові України. 

Наша робота направлена на надання молоді можливостей для самореалізації, інтелектуального та морального розвитку. Саме це укріплює спроможність й відкриває нові перспективи для молодих людей. Тому відповідно до запитів ми організовуємо у центрах різноманітні освітні, психологічні та рекреативні заходи. Ці активності направлені на профорієнтацію та розвиток навичок 21 століття: креативність, розв’язання проєктних задач, робота у команді, комунікаційні навички, лідерство та критичне мислення. 

Ми створюємо в наших центрах належні умови, що сприяють розвитку громадського активізму й волонтерства, залученню нових проєктів. Тут можуть отримати підтримку локальні молодіжні громадські організації, молодіжні консультативно-дорадчі органи, неформалізовані молодіжні об’єднання.
Наші центри працюють щодня та доступні для всіх охочих! Своїм прикладом ми просуваємо інклюзивність у громадах, недопустимість будь-яких проявів дискримінації чи насилля. Соціальна згуртованість — гідна відсіч упередженням й застарілим нормам!

Наша громадська організація завжди в потрібний час та в потрібному місці! Далі — більше!