gro.tutinbirtop%40ofni

Команда ГО «Потрібні тут» рада знайомству з вами!

Більшість нашої команди знаходиться в Україні, але в нас є підтримка з різних куточків світу


Illustration

Наша суперсила

Кожен член команди є професіоналом в своєму напрямку та має досвід роботи в громадському секторі. Всі ми різні, але нас об’єднує одна мета – сприяння всебічного розвитку свідомої та відповідальної молоді.

Ми маємо досвід реалізації повного циклу проєкту, від ідеї до здачі фінального звіту. Наші знання та навички формувалися на власних спробах та помилках і ми хочемо ділитися ними з вами.
Члени організації мають досвід співпраці із проєктами за підтримки таких міжнародних партнерів, як NED, UNICEF, GIZ та USAID.
Наша команда складається виключно з молоді, тому з впевненістю можемо сказати, що ми на одній хвилі з тими, для кого створюємо наші проєкти.

Приймаємо рішення на основі даних

На етапі побудови гіпотез, ми використовуємо власні допущення, які після формулювання обов’язково перевіряємо на основі здобутих даних. Ми проводимо кількісні та якісні соціологічні дослідження, щоб більш глибоко зрозуміти проблематику досліджуваного питання.

Використовуємо перевірені методології розробки проектів

Нам необхідно гнучко реагувати на нові виклики та адаптуватися під швидко мінливий світ. Тому в розробці наших проєктів ми використовуємо Agile-підхід, який допомагає сприятливо реагувати на зміни.
Наші проєкти створються людьми для людей. Саме тому ми також активно використовуємо Human-centered design підхід.

Наша команда

Illustration

Роман Помаз

Голова організації ГО «Потрібні тут». Має більше ніж 10 років досвіду у кар’єрному консультуванні студентів, івент-менеджменті. Два роки був ментором у програмі Upshift Україна.Основний напрямок роботи на даний час – проєкти з розвитку потенціалу у приймаючих громадах та проєкти направлені на профорієнтацію та всебічний розвиток молоді.

Illustration

Олена Галіцина

Проєктна менеджерка. Фахівчиня по роботі з молоддю у громадах — досвід роботи 15 років. Досвід роботи у громадському секторі — 9 років (ВПО, сімʼї з дітьми, молодь). Тренерка для менторів програми UPSHIFT.

Illustration

Тетяна Єрмак 

Менеджерка молодіжних проєктів. Асистентка і менторка інноваційної молодіжної програми UPSHIFT, яка реалізовується Дитячим фондом ООН ( ЮНІСЕФ).Досвід роботи в громадському секторі понад 7 років. Має фахову психологічну освіту та великий досвід роботи з дітьми та підлітками (групове навчання (проведення лекцій та спеціалізованих тренінгів), індивідуальні консультації, наставництво, вирішення конфліктних ситуацій, психологічна допомога. Лекторка з сексуальної просвіти та статевого виховання.

Illustration

Оксана Петренко

Член громадської організації "Потрібні тут" . Викладач у ЧНУ імені Петра Могили, голова спортивного клубу. Має досвід керівних посад у напрямку молодіжної політики Миколаївщини, реалізації проєктів та проведенні конкурсів проєктів. Створювала та керувала гуманітарним штабом.

Illustration

Максим Осика

Після початку широкомасштабної війни Максим був вимушений залишити місто Харків та знайти прихисток у Світловодську. В новому місті він долучився до волонтерського руху. Активно допомагав з отриманням та доставкою гуманітарної допомоги для місцевого гуманітарного штабу, який щодня допомагає сотням переселенців. За час війни встиг пройти навчання з волонтерської діяльності. Наразі є координатором проєкту «Волонтер+».

Illustration

Ольга Войтюк

Менторка інноваційної молодіжної програми UPSHIFT, яка реалізовується Дитячим фондом ООН ( ЮНІСЕФ). Досвід роботи в громадському секторі понад 6 років. Має фахову педагогічну освіту, досвід у реалізації проєктів з дітьми та підлітками.

Illustration

Ірина Ізюмська

Спеціалістка з моніторингу та оцінки проєктів у ГО "Потрібні тут". Має досвід діловодства понад 6 років, розробляла документацію різної складності (від форм заяв до розпоряджень, мануалів, змістовних робочих порядків та положень), працювала в державній архівній установі над складанням та формуванням архівного збереження документації.

Illustration

Катерина Дев'ятко

Комунікаційна менеджерка ГО "Потрібні тут" й у програмі UPSHIFT в Одеській та Миколаївській областях. Має понад 4 роки досвіду роботи у культурній журналістиці, контент-менеджменті та відеомонтажі.

Illustration

Дмитро Лобанов

Співзасновник ГО "Потрбіні тут". Експерт програм із захисту дітей, розвитку потенціалу молоді та інституційного розвитку центрів кар'єри в університетах.