gro.tutinbirtop%40ofni
Команда ГО «Потрібні тут» рада знайомству з вами!
Наша суперсила
Кожен член команди є професіоналом в своєму напрямку та має досвід роботи в громадському секторі. Всі ми різні, але нас об’єднує одна мета – сприяння всебічного розвитку свідомої та відповідальної молоді.
Ми маємо досвід реалізації повного циклу проєкту, від ідеї до здачі фінального звіту. Наші знання та навички формувалися на власних спробах та помилках і ми хочемо ділитися ними з вами.
Члени організації мають досвід співпраці із проєктами за підтримки таких міжнародних партнерів, як NED, UNICEF, GIZ та USAID.
Наша команда складається виключно з молоді, тому з впевненістю можемо сказати, що ми на одній хвилі з тими, для кого створюємо наші проєкти.
Приймаємо рішення на основі даних
На етапі побудови гіпотез, ми використовуємо власні допущення, які після формулювання обов’язково перевіряємо на основі здобутих даних. Ми проводимо кількісні та якісні соціологічні дослідження, щоб більш глибоко зрозуміти проблематику досліджуваного питання.
Використовуємо перевірені методології розробки проектів
Нам необхідно гнучко реагувати на нові виклики та адаптуватися під швидко мінливий світ. Тому в розробці наших проєктів ми використовуємо Agile-підхід, який допомагає сприятливо реагувати на зміни.
Наші проєкти створються людьми для людей. Саме тому ми також активно використовуємо Human-centered design підхід.
Реальний досвід
Запустили проєкт Допомога он-лайн
Створили школу волонтерства
Здобули грант для проведення заходу
Наша команда
Дмитро Лобанов
Засновник ГО «Потрібні тут», керівник проєктів ГО «Фонд Професійний розвиток Харкова». Має досвід роботи у громадському секторі понад 5 років. За цей час розвивав проєкти та програми з розвитку потенціалу молоді, інституційного розвитку громадських організацій та підтримки їх цифрової трансформації. Після початку повномасштабної війни в Україні реалізовував проєкти з підтримки дітей та батьків. Має досвід співпраці із UNICEF, NED, USAID та іншими міжнародними організаціями.
Роман Помаз
Співзасновник ГО «Потрібні тут». Має більше ніж 10 років досвіду у кар’єрному консультуванні студентів, івент-менеджменті. Два роки був ментором у програмі Upshift Україна.
Основний напрямок роботи на даний час – проєкти з розвитку потенціалу у приймаючих громадах та проєкти направлені на профорієнтацію та всебічний розвиток молоді.
Олександр Таржуманов
Має великий досвід роботи з діджитал системою «Прозоро», є спеціалістом з експертного оцінювання заявок. Навчає людей правильно працювати з публічними закупівлями. Є експертом у формуванні молодіжної політики в громадах. На даний час – координатор тематичної хвилі програми Upshift Україна для молоді Світловодська.
Максим Осика
Після початку широкомасштабної війни Максим був вимушений залишити місто Харків та знайти прихисток у Світловодську. В новому місті він долучився до волонтерського руху. Активно допомагав з отриманням та доставкою гуманітарної допомоги для місцевого гуманітарного штабу, який щодня допомагає сотням переселенців. За час війни встиг пройти навчання з волонтерської діяльності. Наразі є координатором проєкту «Волонтер+»
Марина Кичигіна
Професійний веб-дизайнер. Понад 8 років досвіду роботи у сфері веб та графічного дизайну. Має профільну освіту. 3 роки викладала офлайн курси з веб-дизайну у Харкові. Є спікером та куратором різних освітніх програм. Створила авторський курс «Фотошоп з нуля» для digital-фахівців. Розробляла дизайн проєкти для таких бізнес-сфер, як нерухомість, будівництво, авто-тематика, медицина, event-індустрія, онлайн-освіта, торгівля товарами та послугами та інші. Основний напрямок – розробка сайтів та pdf-презентації.
Марина Дудніченко
Професійний організатор. Має 6 років досвіду роботи в event-менеджменті. Організовувала заходи від 7 до 1000 людей. До початку повномасштабної війни 2 роки керувала власною івент-агенцією. 5 років займалась студентським самоврядуванням, була головою Студентської ради Каразінського університету. На даний момент також працює в проєкті «Спільно. Точки зустрічі», реалізований ГО «Професійний розвиток Харкова» за підтримкою UNICEF.