gro.tutinbirtop%40ofni

Створюємо громадські центри інклюзивного навчання та розвитку

Статистика молодіжних центрів

🏡
4
Відкрито молодіжних центрів
📦
125
Кількість проведених заходів
👥
1977
Всього бенефіціарів залучено

Наша організація є імплементуючим партнером італійської фундації AVSI у проєкті зі створення громадських центрів інклюзивного навчання та розвитку дітей. В рамках проєкту ми створимо протягом року 3 центри у Харківській (селище Близнюки), Запорізькій (місто Запоріжжя) та Донецькій (місто Добропілля) областях.

Illustration

Центри надаватимуть гуманітарну допомогу постраждалим від війни у сферах освіти, загального захисту та захисту дітей задля відновлення освітнього процесу школярів у зазначених регіонах. Діти отримають безкоштовні можливості для надолуження або прискорення навчання. Водночас спеціалісти центру зможуть допомогти дітям впоратися з травмами, стресом та емоційною нестабільністю. 
Окрім навчальних заходів для дітей проводитимуться також різноманітні розважальні, творчі та терапевтичні заходи. Також спеціалісти центру працюватимуть з дітками до 3 років, для яких влаштовуватимуться заняття з розвитку.

Безкоштовна допомога надаватиметься дітям та їх батькам, людям з інвалідністю і всім мешканцям, які потребують психологічної підтримки чи послуг із соціального захисту. Тобто діяльність центрів буде направлена на задоволення різноманітних психосоціальних потреб у громаді. Фахівці центрів та мобільних груп всебічно співпрацюватимуть з керівництвом громад, вчителями, батьками, опікунами, надаватимуть індивідуальний захист вразливим особам.

Для нас важливо допомогти забезпечити кожному та кожній безкоштовний доступ до можливостей для розвитку, освіти та психологічної допомоги. Тому при центрі працюватиме мобільна група, яка виїжджатиме до віддалених населених пунктів для надання психосоціальної та освітньої підтримки.

Ми віримо, що ці заходи допоможуть не тільки надати доступ до якісної освіти та послуг захисту, а й задовольнити більш приховані потреби сімей завдяки присутності на місцях.