gro.tutinbirtop%40ofni

Розвиток молоді

Heading photo

Молодь є рушійною силою позитивних змін та перетворень у суспільстві та державі, локомотивом, який безперервно веде вперед.
Ми не можемо робити за молодь але можемо надати всі необхідні умови та можливості для її ефективної та успішної діяльності.
Наша мета – сприяння розвитку самодостатньої молоді, що діє відповідально, заради свого майбутнього та майбутнього України. В своїх проєктах ми включаємо молодь в громадське життя для його розбудови та подолання різних соціальних викликів.

Наше завдання – навчити юнаків і дівчат свідомо будувати власне життя, застосовуючи навички 21 століття. Саме тому наші проєкти направлені на неформальну освіту молоді, профорієнтацію, розвиток життєвих навичок, фінансову та правову грамотність, отримання компетенцій актуальних та необхідних для життя в швидко мінливому світі.

Наше майбутнє в наших руках!

Illustration

Проєкт «Волонтер+»

Мета проєкту «Волонтер+» — розвиток волонтерського руху у Світловодську. 
В межах проєкту планується створити власну волонтерську програму й сформувати команду з 30 волонтерів і волонтерок. В рамках проєкту вони зможуть пройти профільне навчання та реалізувати власні ініціативи, спрямовані на розвиток потенціалу молоді. Відповідний тренінг вже прослухали 22 учасника з різним досвідом волонтерства, серед яких, як студенти так і засновники благодійних фондів. Деякі учасники приїхали у Світловодськ вже після початку повномасштабної війни та мають бажання зробити свій внесок в розвиток громади.

В рамках навчання, учасники розглянули як влаштована робота волонтерів зсередини та з якими складнощами стикаються початківці. Опанували навички базової психологічної допомоги, комунікації та медіації конфліктів. Також приділили час таким необхідним темам, як робота в команді, тайм-менеджмент, бюджетування та робота зі стейкхолдерами. Проєкт втілюється у рамках програми «Підтримка молоді Кіровоградської області», яку реалізує ГО «Слов’янський культурний центр «Задзеркалля» у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ).

Наші попередні проекти

Illustration

Проєкт «Потрібні тут: молодь»

Мета проєкту – активізувати молодь та спряти розкриттю її потенціалу у громаді Світловодська. Ми хочемо розширити спільноту організації, а також дати змогу опанувати нові, необхідні для ефективної діяльності навички.

Щоб краще розуміти стан та потреби волонтерства в Світловодську нами було проведено соцопитування.

В рамках проєкту, разом з новими членами спільноти, ми провели 4 офлайн події, які допоможуть активізувати молодь громади. Всього було зареєстровано – 47 учасників.
Серед заходів: тренінг з розвитку софт скілів, профорієнтації, відеозйомки та монтажу.
Також планується випуск 5 епізодів подкасту про можливості для молоді у Світловодську, які ви зможете знайти на нашому сайті.

Ініціатива впроваджується за підтримки ГО «Десяте Квітня» в рамках проєкту з UNHCR Ukraine — Aгентство ООН у справах біженців в Україні.