Відкриття власної справи, надання першої допомоги постраждалому та активне життя в просторі: надихаюча історія відвідувачки
Завдяки нашому молодіжному простору мама в декреті Клавдія заснувала власний бізнес та почала вести майстеркласи для молоді, а також ефективно змогла надати допомогу потерпілому після заняття з першої допомоги.
Колишня мама в декреті Клавдія ділиться, як простір допоміг їй заснувати власний бізнес та почати вести майстеркласи для молоді й як їй стали в нагоді навички, здобуті під час заняття з першої допомоги.
Клавдія – двадцятип’ятирічна мама, яка почала відвідувати простір для того, аби краще зрозуміти свій внутрішній стан. «Креативна хата» надала їй змогу більше дізнатися про материнство, здобути навички першої домедичної допомоги та роботи з молоддю. Наші простори є місцем проведення освітніх, психологічних та рекреативних заходів, завдяки яким молодь може навчатись новому та підтримувати ментальний стан. Проте під час відвідування «Креативної хати» Клавдія не тільки здобула навички, актуальні в наш час, але й знайшла нові професійні можливості та підтримку, завдяки чому зважилася перетворити улюблене хобі на офіційну справу.
Дівчина протягом деякого часу захоплюється флористикою та фудфлористикою. Її хобі полягає у створенні букетів із квітів та їстівних компонентів, які вона раніше робила переважно для себе та близьких, а тепер, натомість, офіційно бере замовлення. Історія діяльності Клавдії в просторі розпочалася з того, як знайомі дівчата запросили її провести майстерклас з флористики для молоді. Таким чином під час заходу вона була помічена представниками Будинку дитячої та юнацької творчості Баштанської міської ради, куди її запросили викладати. Дівчина починає вести заняття з флористики вже з жовтня, а наразі працює над програмою та планом.
«Мені подобається ця справа тим, що ти дотичний до створення чогось прекрасного. Ти вмикаєш свою творчість, свою уяву. Ти завжди робиш щось нове, бо запити бувають різні. А коли ти працюєш із творчістю, твій емоційний стан покращується. Навіть у психології є такий напрям реабілітації, повʼязаний із квітами», – із захопленням із захопленням розповідає про свою роботу Клавдія.
Окрім проведених майстеркласів та долучення до діяльності БДЮТ, дівчина зробила ще один рішучий крок для своєї карʼєри. Завдяки підтримці адміністраторок простору, які спонукали приятельку ніколи не зупинятися на досягнутому, Клавдія зареєструвала власний бізнес із виготовлення букетів. Дівчина наголошує на тому, які вмотивовані та надихаючі працівниці простору, адже саме вони, її товаришки, – Світлана та Женя – спонукали її відкрити свою справу та погодитись на пропозицію від БДЮТ.
«Якби не вони, я би ще думала йти чи не йти, – зізнається Клавдія. – Світлана та Женя – люди-двигуни процесу, постійно шукають якісь нові можливості, придумують та генерують нові ідеї, мотивують усіх».
За її словами, дівчата завжди заохочували її до нового досвіду. Таким чином, Клавдії також випала нагода взяти участь в організації благодійного велопробігу. Так вона стала частиною дружньої спільноти активної молоді Баштанщини – частиною комʼюніті простору «Креативна хата».
Клавдія наголошує, що простори надають багато можливостей молоді, підліткам та дітям, та сподівається, що про це дізнається більше зацікавлених людей. Вона зазначає, що саме завдяки тому, що «в просторі зустрічаються люди різного віку та соціального статусу», спілкування та зустрічі в рамках заходів є такими цінними.
«Простір – дає змогу різним поколінням, різним категоріям молоді чути одне одного, спілкуватися, розуміти краще власні потреби, – каже Клавдія. – А завдяки «Креативній хаті» представники влади розуміють потреби всієї громади».
Сама дівчина була присутня на багатьох тренінгах, але найбільше вдячна за заняття з домедичної допомоги. Так склалося, що незабаром після заходу трапилася аварія, на місці подій якої Клавдія була присутня. Завдяки здобутим навичкам вона не розгубилася та змогла вчасно та ефективно надати першу допомогу постраждалому. Цей випадок підтверджує цінність та актуальність усього, що ми робимо задля того щоб забезпечити молодь відповідними знаннями та вміннями.
Завдяки простору, Клавдія стала активнішою, знайшла нових друзів та роботу. Ми раді, що посприяли її особистісному зросту та надали можливості самореалізації!