Урбаншкола в Миколаєві: про місто, екологію та відповідальність

Урбаншкола в Миколаєві: про місто, екологію та відповідальність

Сьогодні в Офісі відновлення та розвитку Миколаєва відбулося друге заняття Урбаншколи з Катериною Хмельною — начальницею управління архітектури департаменту архітектури та містобудування Миколаївської міської ради.

Тема зустрічі — Екологічні рішення для міста.

Під час заняття учасники говорили про сучасні екологічні підходи, розвиток міського середовища та рішення, які можуть робити Миколаїв більш комфортним, безпечним та сталим для життя.

Дякуємо всім за активність, цікаві обговорення та атмосферу зустрічі. 

Дякуємо всім за активність, цікаві обговорення та атмосферу зустрічі. 

Інформаційний партнер — Агенція розвитку Миколаєва.

Захід відбувся у межах Проєкту «Імпульс», що реалізовується Міжнародним фондом «Відродження» та Фондом Східна Європа за фінансування Норвегії (Norad) та Швеції (Sida).