gro.tutinbirtop%40laiciffo

Реалізуємо програму UPSHIFT

Illustration
UPSHIFT — це глобальна програма Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), яка реалізується у понад 40 країнах. Програма надає можливість молоді створити соціально важливі проєкти, отримати ресурси на їх впровадження та змінити свій регіон на краще.
В Україні UPSHIFT реалізовується вже 5 років, але в Одеській та Миколаївській областях проходить вперше — ми запустили її у жовтні 2023 року. В реалізації програми нас підтримує Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ).

Наша організація прагне, щоб молодь попри війну та її наслідки мала можливості для розвитку й самореалізації. Для нас важливо підвищувати спроможність молодих людей і тим самим сприяти вирішенню суспільно важливих проблем у громадах, адже саме зараз підростають майбутні змінотворці та змінотворчині.
В Одеській та Миколаївській областях протягом року нами буде проведено по 5 наборів для участі в програмі UPSHIFT. В результаті буде відібрано 100 молодіжних команд, учасниками та учасницями яких стане молодь віком від 14 до 24 років.Програма на вході не працює з готовими проєктами, а допомагає навчитись покроково їх розробляти. У своїх заявках команди формулюють проблему, визначають її наслідки, які хочуть подолати, а ментори та менторки під час навчальних тренінгів допомагають знайти дієве рішення. Тренінги проходять за методологією Human Centered Design (людиноорієнтований дизайн), яка дає можливість залучати до своїх проєктів тих, для кого ці проєкти розробляються, чути й розуміти кінцевих бенефіціарів та партнерів. До того ж молодь навчається працювати в команді, нестандартно мислити й знаходить однодумців та нових друзів.
Тому ми радіємо кожній отриманій анкеті, кожній зацікавленій парі очей на зустрічах, кожному запитанню — ми радіємо всім, хто прагне долучитися до спільноти UPSHIFT і змінювати Україну на краще!