gro.tutinbirtop%40ofni

Ecoleaders

2 миколаївська хвиля м. Миколаїв ментор — Денис Власенко

К-ть залучених бенефіціарів: 28
Проблема, з якою прийшли на UPSHIFT: молодь має недостатньо знань про належний розподіл та використання перероблюваних ресурсів

Рішення, яке знайшли на UPSHIFT: команда вирішила на власному прикладі показати, які перспективи мають перероблювані матеріали. Учасниці розробили макет екологічних лавок, які створені з пластику виду HDPE, що широко застосовується для виробництва кришечок.
Одну з таких лавок планують встановили на території ліцею, де навчаються апшифтерки. Для її створення було використано 30 000 кришечок, загальна вага яких дорівнює 60 кілограмам.
За період реалізації команда навчилася організовувати та контролювати процеси виробництва, налагоджувати співпрацю з підрядниками, працювати з документами. Також учасниці змогли налагодити партнерства з локальними екозахисними активістами, представниками просторів та командами UPSHIFT.
Команда прагнула навчити молодь перероблювати та повторно використовувати пластик самостійно — учасниці проводили майстер-класи, спільно з іншою командою 2 хвилі апшифтерів «Viva La Vida». З перероблених матеріалів виготовляли підставки під телефони, а також власні контейнери для збору нових кришечок.
Наразі команда продовжує збір пластикових кришечок для виготовлення нових лавок. Апшифтерки планують й надалі проводити власні події для поширення екологічної свідомості серед мешканців міста, активно залучаючи нові організації до співпраці.