gro.tutinbirtop%40ofni

СМС (служба молоді Снігурівщини)

2 миколаївська хвиля м. Снігурівка менторка — Ольга Войтюк

К-ть залучених бенефіціарів: 129
Проблема, з якою прийшли на UPSHIFT: після деокупації молодь міста була виключена із соціальних процесів та потребувала підтримки

Рішення, яке знайшли на UPSHIFT: під час буткемпу команда друзів розробила концепцію молодіжного простору — матеріальне та подієве наповнення.
Події у просторі направлені на надання соціоемоційної підтримки для місцевої молоді, дітей та всіх, хто того потребує, заради їх психологічного розвантаження та соціалізації. Тут проводяться арттерапевтичні заходи в етностилі (писанкарство, ткацтво бісером, силяння, виготовлення свічок тощо) та кіновечори.
Команда налагодила співпрацю з місцевою владою — апшифтерам виділили комунальне приміщення та надали необхідні матеріали для косметичного ремонту. Учасники власноруч відремонтували кімнату, оздобили стіни, закупили необхідні меблі й матеріали для заходів.Апшифтери разом з місцевою молоддю зареєстрували ГО «Активна молодь Снігурівщини». Команда організації активно співпрацює з відділом культури, молоді та спорту, бере участь у проєкті «Голос громад» та працює над створенням молодіжної ради в громаді.
Надалі команда планує працювати над залучення грантів та розвитком простору, аби в майбутньому він став повноцінним молодіжним центром.