gro.tutinbirtop%40ofni

Кіпіш

2 миколаївська хвиля м. Миколаїв менторка — Ганна Холоденко

К-ть залучених бенефіціарів: 407
Проблема, з якою прийшли на UPSHIFT: відсутність безпечного місця для спілкування та психологічного розвантаження молоді

Рішення, яке знайшли на UPSHIFT: команда створила підлітковий простір в укритті свого ліцею та програму освітніх й розважальних заходів для покращення ментального здоров’я школярів. Зустрічі були різноманітними: майстер-класи та знайомства з представниками локальних організацій, малювання кавою, ліплення з пластиліну, створення колажів на папері, кінопокази, дні настільних ігор. Події проходили регулярно, що дозволило учасникам заходів знайти нові хобі у короткі терміни.
Використовуючи навички, набуті на буткемпі, команда змогла налагодити співпрацю з гуманітарною організацією «Save the Children». Спільно вони проводили події, які були направлені на підтримку ментального стану підлітків та створення комфортного середовища для спілкування. Також, до співпраці залучили майстринь з місцевого Дому творчості, учнів для проведення майстер-класів, та представників акторського складу Миколаївського академічного драматичного театру. Проєкт продовжує активно розвиватись, охоплюючи все більшу авдиторію та створюючи нові ідеї.