gro.tutinbirtop%40ofni

Божевільні генії

1 миколаївська хвиля м. Вознесенськ ментор — Максим Осика

К-ть залучених бенефіціарів: 90
Проблема, з якою прийшли на UPSHIFT: відсутність цікавих інтерактивних навчань з безпеки для молоді.

Рішення, яке знайшли на UPSHIFT: команда створила інтерактивну програму "TotalБезпека". Вона поєднує навчання з мінної, пожежної безпеки, домедичної допомоги та дорожнього руху для учнів загальноосвітніх закладів, які із захопленням долучаються до активностей. Команда поєднує лекції від досвідчених працівників ДСНС з інтерактивними іграми та VR симуляціями, щоб надавати учасникам не лише теоретичні знання, а й практичні навички.
Проєкт команди є прикладом інноваційного методу навчання актуальних безпекових навичок для молоді. Команда співпрацювала з експертами місцевого відділення ДСНС, які надали освітні матеріали та зовнішню експертну підтримку, завдяки чому проєкт набув більшої ресурсності.
Також апшифтери були запрошені з презентацією "TotalБезпека" на відкриття молодіжного центру "Точка молоді", який ГО "Потрібні тут" створили у Вознесенську за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), та на активності у центрі до Міжнародного дня просвіти з питань мінної небезпеки.
Надалі "Божевільні генії" планують розширення команди, вдосконалення методів навчання та внутрішнє наповнення програми. Набувши досвіду у сферах неформальної освіти та безпеки, учасники відкриті до співпраці та готові поділитися власним досвідом.