gro.tutinbirtop%40ofni

Live2Grow

1 миколаївська хвиля м. Миколаїв ментор — Віталій Сівак

К-ть залучених бенефіціарів: 179
Проблема, з якою прийшли на UPSHIFT: недостатня кількіть заходів для психоемоційного розвантаження миколаївської молоді та розвитку її комунікативних навичок.

Рішення, яке знайшли на UPSHIFT: команда створила молодіжний простір "Live2Grow" на базі Чорноморського національного університету ім. Петра Могили. Тут надавалася психологічна підтримка, організовувалися розважальні та освітні заходи для соціоемоційної підтримки молоді. У просторі щотижня проводилися кіноклуби, вечори настільних ігор, творчі воркшопи, лекції, тренінги. Зокрема, апшифтерки співпрацювали проводили психологічний семінар спільно з координаторкою Всеукраїнської програми здоров’я «Ти Як?» в Миколаївській області Русланою Омелянчук та проводили захід з міжнародною організацією Norwegian People's Aid Ukraine. NPA зацікавилася проєктом та провела з командою "Live2Grow" захід з мінної безпеки. В резуальтаті простір об’єднав навколо себе молодіжну спільноту та став опорною плаформою для апшифтерів з інших миколаївських команд.
Зараз, незважаючи на призупинення проєкту, команда активно підтримує інші ініціативи молоді та є відкритою до співпраці.