gro.tutinbirtop%40ofni

Захопились

1 миколаївська хвиля м. Миколаїв менторка — Діана Крисінська

К-ть залучених бенефіціарів: 364
Проблема, з якою прийшли на UPSHIFT: низький рівень емпатії серед людей з різних соціальних груп, недостатня кількіть заходів для розвитку комунікативних навичок молоді.

Рішення, яке знайшли на UPSHIFT: команда створила проєкт "Проживи день", в якому висвітлила життя представників різних соціальних груп. Запрошені гості проживали день з ними, долаючи щоденні побутові виклики та показуючи важливість їх інклюзії та інтеграції в сучасне суспільство. Для реалізації проєкту команда об’єднала 6 груп населення, які часто не можуть знайти порозуміння: людей з інвалідністю та з її відсутністю, представників національних меншин та переважаючої етнічної групи, багатодітних сімей та сімей з однією дитиною.
Також, командою було проведено декілька подій — відкритих показів, під час яких проходила симуляційна гра "Rainbowopolis". За допомогою неї учасники змогли пропустити через себе життя представників певних соціальних ролей та проаналізувати власний досвід.
Команда відкрита до створення нових сезонів в різних областях України! Тож якщо у вас є камера, команда і бажання показувати взаємодію різних цікавих героїв, то "Захопились" до співпраці!